Załóż bloga Zaloguj sięObuwie, SandałY Ochronne Na Lato

vermisss 07 Maj, 2018 12:11 Kategoria główna Stały link Trackbacki (0)

Bezpieczeństwo jest kluczowym elementem w każdej pracy. Niezależnie czy pracujemy na budowie, przy remontach, czy w kuchni to musimy zaopatrzyć w ochronną odzież i obuwie. Zawsze przed rozpoczęciem pracy należy zadbać o bezpieczeństwo i przestrzegać zasad bhp.

Funkcje butów ochronnych
Buty ochronne w pracy służą główni do zabezpieczenie stóp przed nagłymi wypadkami. Dobre buty mogą nas uchronić nawet przed kalectwem. Obuwie powinno być dostosowane także do rodzaju naszej pracy. Jeżeli wykonujemy prace na budowie, remontujmy mieszkania to buty muszą mieć przede wszystkim dobrą przyczepność do podłoża. Ma to duże znaczenie szczególnie, gdy stąpamy po piachu, czy dachach. Ochronne obuwie robocze ma na celu stabilizować stopę, tak by chronić ją przed urazami. I nie należy zapominać, że buty muszą być wygodne. Pracując po 8-10 godzin byt musi być dobrze dopasowany i nie powodować dyskomfortu w noszeniu.

 

Sandały robocze: https://www.narzedziak24.pl/ochrona-bezpieczenstwo/buty-robocze/sanda.html

Obuwie ochronne na lato
Powoli zbliża się sezon letni. Dlatego ciężko będzie wytrzymać w zimowych, masywnych butach w pracy przez cały dzień. Dlatego warto zainwestować w obuwie letnie. Zapewni nam ono również bezpieczeństwo i komfort w pracy. Wybierając obuwie ochronne na lato możemy zdecydować się na:
- sandały zawodowe 301 OB bez podnoska - cholewka buta wykonana jest ze skóry typu buffalo, a podeszwa zewnętrzna i wewnętrzna z PU/PU, dodatkowo podeszwa zewnętrzna jest twardsza, a wewnętrzna bardziej miękka;
- sandały robocze Urgent 302 S1 - sandały są przewiewne, stopa się w nich nie poci, posiadają zabudowane pięty i palce, cholewka jest wykonana z zamszowej bydlęcej skóry, natomiast wyściółka ze skóry ze skóry świni;
- sandały ochronne z podnoskiem Floryda S1 - buty te charakteryzują się stalowym podnoskiem, podeszwą odporną na olej, zabudowaną piętą, absorpcją energii w części piętowej, podeszwą poliuretanową, posiadają właściwości antyelektrostatyczne, zapinane są na rzepy a wykonane są ze skóry zamszowej, wyściółka z naturalnej skóry oraz liczne wywietrzniki sprawiają, że obuwie jest idealne do pracy w lecie, stopa się w nich nie poci;
- sandały robocze Urgent 311 S1- wygodne i przewiewne buty z metalowym podnoskiem, pięta jest zabudowana, buty zostały wykonane ze skóry zamszowej oraz z materiału typu siateczka, podeszwa została wykonana z gumy, dzięki czemu but ma właściwości antypoślizgowe.

 

 

 


komentarze


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
 authimage

Powered by LifeType
© 2006 - Design by Omar Romero (all rights reserved)

RANKING STRON. Darmowa reklama w internecie. Darmowe statystyki TOPLISTA. Najlepsza toplista. Ranking. Fajne forum dyskusyjne - ranking forum. Najlepsze fora.